Tartumaa Kurtide Ühingu juhatuse esimehed läbi ajaloo

1. Arkadi Suik 1931 – 1939
2. Mihkel Migasto 1940 – 1941
3. Arkadi Suik veebruar 11. veebruar 1945 – 9. juuni 1945
4. Mihkel Migasto 9. juuni 1945 – 7. juuli 1946
5. Hans Ümbjärv 7. juuli 1946 – 1. oktoober 1948
- Valdek Vares (tühjendatud) 1. oktoober 1948 – 15. oktoober 1948
6. Arkadi Suik 15. oktoober 1948 – 6. märts 1949
7. Fritz Helstein 6. märts – 15. august 1949
8. Mihkel Migasto 15. august 1949 – 26. veebruar 1950
9. Nikolai Piirimägi 26. veebruar 1950 – 12. september 1950
10. Valdek Vares (kohusetäitja) 12. september 1950 – 1. oktoober 1950
11. Nikolai Rull 1. oktoober 1950 – 10. aprill 1954
12. Heino Jaska 11. aprill 1954 – 16. september 1954
13. Mart Mets 16. september 1954 – 1. märts 1955
14. Nikolai Rull 1. märts 1955 – 20. märts 1960
15. Ahto Erilt 20. märts 1960 – 13. märts 1966
16. Nikolai Rull 16. märts 1966 – 6. oktoober 1970
17. Ants Kannike 6. oktoober 1970 – 27. august 1978
18. Maimu Sabal 27. august 1978 – november 1990
19. Ene Pihus november 1990 – 15. märts 1998
20. Alfons Kuusk 15. märts 1998 – 12. mai 2001
21. Kaido Paales 12. mai 2001 – september 2002
22. Koit Püvi september 2002 – 31. mai 2012
23. Jari Pärgma 31. mai 2012 – 29. aprill 2015
24. Anu Jõgi 29. aprill 2015 – 10. aprill 2019
25. Siim Kaunissaare (kohusetäitja) 10. aprill 2019 – …