80 juubelit tähistanud Helve Võsokovat ja 75. aastaseks saanud Väino Kuttat ning uue esinaise Maimu Sabali avakõne.

IMG_685917. jaanuaril oli uue aasta esimene kokkutulek, kuhu olid tulnud ka kallid külalised Tallinnast ja Pärnust. Rõõm oli taaskohtuda Leida Aitaja, Inkeri Everi, Ene Ermi, Liivi Maidla ja Mati Kartusega.

Õnnitlesime jaanuarikuu sünnipäevalapsi: 80. juubelit tähistanud Helve Võsokovat, 75. aastaseks saanud Väino Kuttat, Endel Sulinit, Anu Jõgi, Siim Kaunissaart, Nikolai Põdramäge. Nad rõõmustasid huvitavate kingituste üle. (Huvitavaid kingitusi on küllaltki keeruline leida.)

Dr. Nikolai Põdramägi rääkis koosolijatele väga huvitavalt terviseprobleemidest. Palusin dr. Nikolai Põdramäge, et ta läheks ka Tallinna ja Pärnu kurtidele terviseprobleemidest rääkima. Dr. Nikolai nõustus kohe, sest ta teab, kui keeruline on kurtidel infot koguda. Külalised olid väga rõõmsad.

Meeleolu oli kõigil pidulik, koosolemine möödus sõbralikus õhkkonnas. Kõik olid heas meeleolus ja lõbusad. Liivi laulis viipekeles ning kõik laulsid ja viiplesid kaasa. Vahva!

Leppisime kokku, et tulevikus hakkame tihedamalt suhtlema ka Tallinna ja Pärnu sõpradega. Lähme neile külla ja kutsume endile külalisi. (Arvatan, et see üritus õnnestus.)

Tänan kõiki, kes meie õnnestunud koosolemisele kaasa aitasid. Igaüks tõi söödavat-joodavat. Kogunesime tund aega varem, et lauda katta, kohvi keeta ja muidu juttu ajada. Laud oli ülirikkalik, et ei puudunud šampanja.

Suur tänu Anule, kes suure südamesoojusega aitab alati eakaid inimesi.
Eriline tänu Enele, kes kirjutas sünnipäevalaste kaartidele südamlikult armsad tekstid.
Aitäh, Siim! Oled väga hea fotograaf ja videomeister, aitab alati arvutis trükkimisega!
Tänu Viktorile, kes alati abivalmis ja hoolas klubiruumide remondimees ja abiline.

Mul on tahtmine tõestada, et saaks tööga hästi hakkama?!

Olgem kõik terved ja rõõmsad! Kohtumiseni 14. veebruaril!

„Hõbeniit“ esinaine Maimu Sabal.

TKÜ juhatus!

Vaadake pildigalerii siit!

NB! Video kestus on 26 minutit.

YouTube Preview Image
« »