Koosolekute ruumi uueks muutmine.

Tere tulemast uus ruum 2020Ühingu juhatus otsustas teha koosolekute ruumis sanitaarremont. Ruum paistis välja kulununa, värv oli kohati pudenenud, see ei sobinud meie tuleviku nägemusega ja seetõttu oli vaja ruumi väljanägemist ilusamaks muuta.

EKL „OTOS“ OÜ direktor Aivo Meema oli nõus meie sanitaarremondi plaaniga. Koroonakriisi tõttu on soovitatud inimestel mitte koguneda ja õnneks inimesi käis sel ajal klubis vähe, meid ei segatud remondi ajal. Meie remondi eesmärgiks oli põranda, seinte ja lae värvimine ja uuendamine. Samuti tegime ka elektrikontaktide vahetuse ja akende värvimise. Tartumaa Kurtide Ühingu esimehe kohusetäitja Siim Kaunissaare tegi ettepaneku, et liikmed valiksid lemmikvärvi. Konkurents oli tihe 2 värvi vahel, võitjaks osutus helehall värv. Remondi tegemistega olid seotud mitu inimest – nad tegid kõik värvimised, õmblesid mööblile uue katteriide ja tõid kohale materjalid. Siim Kaunissaare, Anu Jõgi ja EKL „OTOS“ OÜ juhatuse liige Erki Jõgi tegid ruumi remondi projekti ja viisid ellu kõik, mida oli vaja muuta paremaks. Me suutsime kiiresti toime tulla ja lõpuni valmis teha.

Pärast remondi lõppemist tulid inimesed värsket ruumi uudistama ja jäid sellega igati rahule. Ruum on palju parem kui enne.

Juhatus tänab ka EKL „OTOS“ OÜ direktorit Aivo Meema`d, toe ja abi eest meie ühingu ruumi ilusamaks muutmisel.

Ootame Teid peatselt värsket ruumi uudistama!

TKÜ juhatus!

Vaadake pildigalerii siit!

YouTube Preview Image
« »