Pensionäride Seltsi „Hõbeniidi“ sõbrapäeva pidu ja seltsi poolt kingitus.

IMG_709614. veebruaril, sellel ilusal sõbrapäeval, tulime kokku kõik „Hõbeniidi“ pere, et omavahel häid soove edasi anda. Õnnitlesime ka meie kalleid sünnipäevalapsi: Leida Kuuske, kes on auväärseseas ja sai 86.-aastaseks, Alli Käpa jõudis 78. verstapostini ja on ikka tubli ja aktiivne.

Tahan ellu äratada meie pensionäridele mõeldud seinalehe, kuhu läheksid kirja meie kohtumiste ja tegemiste lood. Samuti soovin, et meile tuleksid külla meie sõbrad Pärnust, Tallinnast alati on oodatud uudised, mida tahame meie ühingutes ja mujal maailmas. Üheskoos üksteist aidates ja armastades, suudame kindlasti palju ja huvitavat äratada. Meil on niigi tublid aitajad olemas, ei tohi me unustada Eevi Elkenit, kes hoiab meie rahaasjad ausalt ja korralikult alati koos. Ene Pihus teeb kenasid lugusid meie tegemistest, elust. Head südamest tulevad read, sõnumid lähevad kõigile hinge.

Meie kurdid, nii noored kui vanad on läbi aegade väga sportlikud inimesed, meil on palju, palju andekaid sportlasi ja nüüd pean meelde tuletama, et sporti, tervislikke eluviise ei tohi kunagi unustada, sportlik vaim peab meid saatma kuni ainult jaksame ennast liigutadaes. Päevad lähevad nii kiiresti, alles tähistasime jõule, juba vaatab päike taevast selgemalt ja toob lähedale ilusa kevade. Väga tähtis on nüüd kõikidel püüda kokku võtta ja üha rohkem õues viibida, sest päike toob ka inimestele head meeleolu, sära silmisse. Hoidke üksteist andke jõudu ja tahet kõikidele oma kaaslastele, siis on kõik eluraskused ning mured ületavad.

Kõike head igasse päeva!

„Hõbeniit“ esinaine Maimu Sabal.

Vaadake pildigalerii siit!

NB! Video kestus on 4 minutit.

YouTube Preview Image
« »