Ugala Teater – “Mäng on alanud” ja “Meistrite liiga”

Vaegnägijatele ja -kuuljatele sobilikud etendused toimuvad Ugala teatris 8. märtsil, kus etendub verine krimikomöödia “Mäng on alanud” ja 15. mail eluline komöödia “Meistrite liiga”. Teatripileti 50% soodustus kehtib puuet tõendava dokumendi ettenäitamisel ning samuti kõrvalabi vajava puudega inimese saatjale.

Teater - Mäng on alanud 2019

“Mäng on alanud” on hoogne, ootamatute pöörete ja värvikate karakteritega kriminaalne komöödia. Eriti teravad elamused on garanteeritud teatrikriitikutele.
Rohkem infot lavastuse kohta leiab siit lingi tagant: https://www.ugala.ee/lavastus/mang-on-alanud/

Teater - Meistrite liiga 2019

“Meistrite liiga” on eluline komöödia, mille näitekirjanik Urmas Lennuk on kirjutanud ja pühendanud just peaosades üles astuvatele, Ugala trupi väärikaimatele – Luule Komissarovile ja Peeter Jürgensile. Loo keskmes on kaks vananevat näitlejat, nende tütar, jalgpall ja filmivõtted. Lavastus küsib, kuidas jääda ellu, kui elu hakkab lõpule jõudma, aga tegelikult tundub, et olulisem osa sellest on veel elamata?
Rohkem infot lavastuse kohta leiab siit lingi tagant: https://www.ugala.ee/lavastus/meistrite-liiga/

Teatrimajas on vaegnägijatele ja pimedatele abiks ka kombitavad abivahendid, näiteks punktkirjas liftisildid.

Huvist nende etenduste ja piletite vastu anda meile teada kas vastuskirjaga müügijuhile katlin@ugala.ee või tema telefonil 5165329 (Kätlin Sumberg).

« »